Your address will show here +12 34 56 78
Zerafet
Muhteşem Detaylarda

Majestik markalı ürünler evinizin detaylarında biriktirdiğiniz tüm hikayenizi yansıtarak, konuklarınıza kendilerini kahraman gibi hissettirecek...

Benzersiz
Kurdele Çeşitleri

Yüzlerce renk seçeneği ile ihtiyacınız olan en kaliteli kurdele çeşitleri, yaşantınıza benzeri olmayan estetik güzellikler katacak...

Kaliteli
Aksesuar Kütüphanesi

Amacına uygun, özgün, zamanın peşinde ve üst kalitede ürettiğimiz tüm perde aksesuarları bir katalogdan daha öte bir marka kütüphanesi...

01

Konsept

CANAVAR Tekstil , Ayhan, Ömer ve Sümer Canavar kardeşlerin perdelik sektöründe ki deneyim ve tecrübeleri ile birlikte 1991 yılında Sultanhamam’da faaliyetlerine başlamıştır.

02

Dizayn

CANAVAR Tekstil, Türk tekstilindeki gelişmeleri, buna bağlı eksik yönlerini sürekli takip etmiş ve %100 yerli sermayeli saten kurdele üretimi ile ‘dar dokuma’ sektörüne 1994 yılında “Majestik” markasi ile başlamıştır.

03

Performans

CANAVAR Tekstil, son olarak 2006 yılında son teknoloji ürünü Jakob Müller marka elektronik ekstrafor makinalarını bünyesine katarak yıllık 2 milyon metre üretim kapasitesiyle; 12, 17, 21cm, Dokuma ve Örme cırtlı ekstrafor üretiminde dünya da bir kaç, Türkiye’de ilk ve tek üretici konumunda bulunmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

 

CANAVAR Tekstil, Türk tekstilindeki gelişmeleri, buna bağlı eksik yönlerini sürekli takip etmiş ve %100 yerli sermayeli saten kurdele üretimi ile ‘dar dokuma’ sektörüne 1994 yılında “Majestik” markasi ile başlamıştır.

 

CANAVAR Tekstil, değişen gereksinimler ve talepler doğrultusunda 2003 yılında bu güne “Majestik Collection” markası ile “perde aksesuarları” üretiminde bulunmaktadır. 

CANAVAR Tekstil, son olarak 2006 yılında son teknoloji ürünü Jakob Müller marka elektronik ekstrafor makinalarını bünyesine katarak yıllık 2 milyon metre üretim kapasitesiyle; 12, 17, 21cm, Dokuma ve Örme cırtlı ekstrafor üretiminde dünya da bir kaç, Türkiye’de ilk ve tek üretici konumunda bulunmaktadır.

  • Broçol

  • Mıknatıs

  • Renso

  • Rustik

  • Saçaklar

  • Sarkaç

  • Kurdele